Hizmetlerimiz

Telefon Tamiri

Telefon markanız hangi marka olursa olsun tüm marka prosedürlerine uygun olarak hizmet vermekteyiz. Avcı teknoloji olarak teknolojiyi yakından takip eder ve en güncel teknolojiyi sizlere sunarız. Tüm telefon markalarında uzman kadromuzla günümüz çağının getirmiş olduğu teknolojiye uyarlanmış olup gelişen teknolojiye göre hizmet vermekteyiz. 50 kişinin üzerinde olan ekibimiz işini söz verdiği süre zarfında tamamlar ve sizlere ulaştırır.


Sıfırlanmış Telefon Satışı

21. Yüzyılın getirmiş olduğu gelişen teknoloji dünyasını yakından takip edebilmek oldukça güç hale geldi. Günümüzde her ay çıkan yeni telefon modelleri yenilikleri takip etmeyi giderek zorlaşıyor. Bir yıl önce aldığınız bir telefon zaman içinde eskiyerek güncellemelere ayak uyduramaz hale geliyor. Örneğin; Yurtdışında Amerika’da ve Avrupa’da oldukça yaygın olarak kullanılan Refurbished yani Sıfırlanmış Telefon Türkiye’de de oldukça ilgi görmeye başladı. Peki nedir bu Sıfırlanmış Telefon? Çeşitli nedenlerden dolayı tamir edilmesi gereken cep telefonları, teşhir ürünleri, kullanıcının alıp iade ettiği cep telefonları vb telefonlar teknik olarak bakıma girer, yenilenir ve sıfır halde tekrar piyasaya sürülmesidir. Sıfırlanmış telefon, fiyat olarak yaklaşık olarak  %40 indirimli telefonlardır. İşte bu noktada Sıfırlanmış Telefonlara Avcı teknolojiden ulaşabilirsiniz. Güvenle indirimli ve garantili olarak telefonunuzu piyasadan çok daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Telefon Aksesuarları

Avcı teknoloji, yeni telefon aldığınızda veya zaman içinde telefonu kullanırken nelere ihtiyaç duyacağınızı önceden tespit eder ve bu ürünleri sizlere sunar. Kırılmaz telefon camı -Telefon kulaklığı - Şarj aleti - Kişiliğinizi yansıtacak bir telefon kılıfı - Usb kablosu – Powerbank çeşitlerini ve tüm markalara kolayca ulaşabilirsiniz