Teşhir nedir? ve Teşhir telefon fiyatları?

Herkesin aklında aynı soru var teşhir nedir? Ve teşhir ürün ne demek? Öncelikle teşhir kelime anlamı olarak sergilenmiş ve gösterilen demek. Yani birçok ürün mağazaya gelir ve bunların bazılarını sergilenmesi gerekir. En öne koyulan model ise teşhir ürün olarak adlandırılır. Teşhir olarak belirlenen ürün kutusundan çıkarılır ve en önde standında sergilenir. Teşhir ürün ikinci el telefon olarak sayılmaz çünkü bir kullanıcıya ait değildir. Bu ürünler tezgahta durduğunu için çok fazla temasa maruz kalır ve zamanla yıpranabilir.

Teşhir Ürün Satın Alınır mı?
 
Teşhir ürün alınacakken dikkat edilmesi gereken birçok konu var. Öncelikle teşhir ürün gerçekten sıfır telefonlara göre daha ucuz mu ona bakmalısınız. Genellikle teşhir ürünler sıfır telefonlara göre maliyeti daha az olur. Teşhir ürünün kullanımı raf ömründeki süreyle orantılıdır. Çok fazla rafta kaldıysa yıpranma payı da o kadar yüksektir. Bazı ürünler yenilenerek sıfır telefonmuş gibi de satılabilir. Teşhir ürün alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; cihazın kullanabilirliği ve yıpranma payı eğer bunlarda bir sakınca yoksa teşhir ürün almakta hiçbir sakınca yok.

Teşhir ürün gerçekten ucuz mu?
 
En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de bu teşhir ürün ucuz mu? Eğer satıcı firma teşhir ürünü sıfır ürün gibi göstermiyorsa o ürün kullanım durumuna göre satın alınabilir. Teşhir ve outlet ürünler genellikle yaklaşık olarak %40 indirimle satılır. Burada alg tech ailesinde telefonlarımız uygun fiyata ve indirimli fiyatlarla satılır.  
 
Teşhir Ürünler Kutusunda mı gönderiliyor?

Alg tech ailesi olarak gönderilen tüm ürünlerimiz kutusunda ve faturalı olarak gönderilir. Paket içeriğinde; telefon, şarj ve kulaklık bulunur. Teşhir ürünlerimiz çok kullanılmış ve yıpranmış ürünler değildir. Özel olarak yenilenir ve sizlere gönderilir. Kusuru ve hasarı varsa bu da satılırken belirlenir. Teşhir telefon alırken en çok ürün durumuna dikkat etmenizde fayda var. Ürünlerimizde 14 gün iade ve değişim hakkı da vardır.  Outlet ürünlerimize göz atmak için bağlantı adresine tıklayın.  Ürünlerimiz sürekli güncellenir ve yenilenir. Birçok marka ve telefon modelini burada rahatlıkla bulabilirsiniz.